Novinky
Darček k objednávke

Získajte darček k objednávke!     Krásnu kvetinovú brošňu získate k objednávke ak pri objednávaní súhlasíte so zasielaním noviniek. Druhou možnosťou je prihlásiť sa na odber noviniek.(Úvodná stránka pravý stĺpec.) Nezabudnite po registrácii alebo odoslaní...

viac
Mirabillis nájdete na GLAMI.skPricemania.sk – Porovnanie cien DAVAJ.sk - katalóg odkazov

Blog

1 2 >>
Top trendy kabelky na jar /leto 2021
Pridané: 09.04.2021
|
Miriam

Prichádzajúca jar zo sebou prináša závan slobody a my dúfame že budeme mať opäť príležitosť vymeniť tepláky v ktorých sme strávili posledné mesiace doma za niečo krajšie. Prinášame vám nové kabelkové trendy, ktoré sa objavili na módnych mólach. Privítajte jar s novou kabelkou.  

viac
Tipy na darčeky na Valentína
Pridané: 06.02.2021
Teraz, uprostred pandémie koronavírusu nemôžeme mať lepší dôvod prečo na Valentína zostať doma. Možno to znie nudne, ale máte možnosť naplánovať špeciálne rande v interiéry alebo skvelé rodinné aktivity.

Mnohý sa snažia do Valentína vtesnať čo najviac romantických aktivít. Romantická večera v obľúbenej reštaurácií, kino, divadlo, masáž...Ale aj pred karanténou mnoho párov uprednostňovalo stráviť Valentína doma. Teraz, uprostred pandémie koronavírusu nemôžeme mať lepší dôvod prečo na Valentína zostať doma. Možno to znie nudne, ale máte možnosť naplánovať špeciálne rande v interiéry alebo skvelé rodinné aktivity.  

viac
6 tipov ako sa starať o dámsku kabelku
Pridané: 01.11.2020
6 tipov ako sa starať o dámsku kabelku

Každá žena si želá aby jej obľúbená kabelka vydržala čo najdlhšie, preto vám prinášame tipy ako udržať svoju kabelku v dobrej kondícii a krásnu čo najdlhšie.  

viac
Zázrak známy ako perla
Pridané: 13.11.2019

V dnešnej dobe, keď sa ľudia naučili pestovať kultivované perly, stali sa perlové šperky široko dostupné. Je úžasné, ako sa perla vyvíja. Na rozdiel od drahých kameňov a kovov, ťažených z hlbín zeme, sa perly vyvíjajú v ustriciach, ktoré žijú v slanej alebo sladkej vode. Drahé kamene musia byť vybrúsené a vyleštené, aby sa z nich stali drahokamy. Perly nepotrebujú...

viac
Aké šperky na svadbu?
Pridané: 17.05.2019
šperky na svadbu

Svadba je bezpochyby jedinečným dňom v živote každej ženy. Vaše svadobné šaty sú jednoznačne najdôležitejšou časťou, pokiaľ ide o váš svadobný deň, ale doplnky sú tie, ktoré dotvárajú váš celkový vzhľad.

viac
8 top trendov pre rok 2019
Pridané: 29.01.2019

Poďme sa spolu pozrieť čo si pre nás pripravili návrhári na tento rok, aké šperky by sme si mali zaobstarať keď chceme byť in.  Tento rok nám trendy v šperkoch dávajú širokú škálu možností. Ná mólach sa vo veľkom množstve objavovali surové drahokamy a mušle, spolu s retiazkami na nohu, vrstvenými šperkami ktoré podčiarkujú bohémske a cestovateľské vibrácie sezóny.

viac
Keramické šperky
Pridané: 08.01.2019

S novým rokom Vám prinášame nové šperky. Od januára u nás nájdete keramické šperky.

viac
5 tipov ako nerobiť chyby pri výbere náhrdelníka
Pridané: 16.10.2018

Ak neviete aký náhrdelník sa najlepšie hodí k vášmu outfitu ste na správnom mieste.

viac
Ako nosiť retiazku na nohu
Pridané: 16.05.2018

Všetko závisí od vášho osobného štýlu a vkusu a od toho, či sa cítite pohodlne pri nosení. Niektorí nosia retiazku po celý rok, zatiaľ čo iní sa rozhodnú nosiť ju len počas letných mesiacov, kým sú na pláži alebo pri bazéne. Bez ohľadu na to, pre čo sa rozhodnete, sú niektoré základné pravidlá týkajúce sa nosenia retiazky na nohu, ktoré...

viac
6 tipov na darček ku dňu matiek
Pridané: 28.04.2018
|
Miriam

Deň matiek je jeden zo sviatkov, ktorý sa oslavuje skoro na celom svete. Jeho história siaha až do 16. storočia. Tento deň sa vtedy volal Materská nedeľa a oslavoval sa na štvrtú pôstnu nedeľu pred Veľkou Nocou. Bol to voľný deň kedy sa mohli mnohé deti z chudobných rodín, pracujúce mimo domova vrátiť, a rodina strávila tento deň spolu.

viac
1 2 >>

Odkazy

       Puncový urad baner        

 

      NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

Kontaktné údaje

Mirabillis

  

Telefón: +421 950 854 697

Email: mirabillis.store@gmail.com


Copyright 2018 - 2021 © Mirabillis