Získajte výhody a zľavy.
Prihláste sa na odber noviniek!
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Novinky
Nový dizajn

Od konca januára Vám prinášame nový dizajn nášho obchodu. Dúfame že sa Vám bude páčiť a bude sá Vám u nás dobre nakupovať. Už teraz sa môžete tešiť na Valentínsku akciu.

viac
Mirabillis nájdete na GLAMI.skPricemania.sk – Porovnanie cien

8 top trendov pre rok 2019

Pridané: 29.01.2019

Poďme sa spolu pozrieť čo si pre nás pripravili návrhári na tento rok, aké šperky by sme si mali zaobstarať keď chceme byť in. 

Tento rok nám trendy v šperkoch dávajú širokú škálu možností. Ná mólach sa vo veľkom množstve objavovali surové drahokamy a mušle, spolu s retiazkami na nohu, vrstvenými šperkami ktoré podčiarkujú bohémske a cestovateľské vibrácie sezóny.

vrstvené náhrdelníky

 

 

 

1. Vrstvite

 

Už minulý rok nám priniesol mnohé vrstvenie šperkov, toto sme mohli opäť vidieť na mnohých modelkách, ktoré mali ruky obsypané prsteňmi dokonca aj na palcoch. Vrstvenie sa prejavilo aj v množstve náramkov a náhrdelníkov na sebe.Strieborný vrstvený náhrdelník so srdiečkom 

2. Obojky sú späť

 

Napriek mnohým predpovediam obojky sú späť, v príjemnej uvoľnenej forme. Obojky tento rok neškrtia, ale ležia tesne nad kľúčnou kosťou. Mohli sme vidieť rôzne obojky z rôznych materiálov ako napríklad drevený či na druhej strane obojok z masívnej reťaze.


Obojok Prada

Obojok Armani


 

Strieborný obojok srdiečkoStrieborný náhrdelník s hviezdičkami
 

3. Robustné náramky

 

 

Hrubý náramok je základom boho-chic vzhľadu, najmä ak sa chcete vyhnúť stohovaniu náramkov. Okamžite upútajú pozornosť a zdôraznia jemnosť zápästia.


Robustné náramky ChanelRobustné náramky Giorgio Armani

 

Robustný náramok chirurgická oceľNáramok VISION


4. Vrstvené prstene

 

 

Vďaka hrubým prsteňom pôsobia ruky jemne malé, kombinácia viacerých farieb prináša hravosť. Jedinečne pôsobí aj kombinácia perál so striebrom. Vrstviť môžete tenké prstienky na seba ale použijete viac veľkých tzv. „statmen“ prsteňov.


Statmen prstene Marc Jacobs Statment prstene Oscar de la RentaStatement prstene Dries Van NotenVrstvenie prsteňovStrieborný Midi prsteňStrieborný Midi prsteň Srdce 

5. Nehodiace sa náušnice

 

 

Rovnako ako už minulý rok dizajnéri prinášajú trend nehodiacich sa náušníc alebo iba jednej náušnice. Tento jav sa už udomácnil v módnom priemysle a nevyzerá že by sa ho chystal opustiť.


Nehodiace sa náušniceJediná náušnica MonseNehodiace sa náušnice Sander


Nehodice sa náušnice chirurgická oceľ Nehodiace sa náušnice


 

 

6. Šperky s kvetmi

 

 

Jarná sezóna prináša množstvo šperkov s kvetmi. Videli sme ich na ušiach v podobe nádherných náušníc, prsteňov či náhrdelníkov. Pôsobia jedinečne žensky.


Kvetinové šperky Dolcea Gabbana Kvetinové šperky Prabal GurungKvetinové šperky VersaceStrieborné náušnice kvet Oceľový náhrdelník KvetinkaOceľové náušnice Kvetinky
 

7. Retiazky na nohu

 

 

Pripomenú vám dovolenku – leto, more a vietor. Retiazky na nohu sú trendy aj tento rok či jednoduchá reťaz lebo retiazka s príveskom krásne zvýrazní členok a pritiahne pozornosť.


Náramok na nohu Marni Retiazka na nohu VersaceRetiazka na nohu Esteban Cortazar


Oceľová retiazka na nohu s krížkomStrieborná retiazka na nohu so srdiečkom 

 

8. Jemné perlové šperky

 

 

 

Popri šperkoch z mušlí, dizajnéri priniesli aj perlové kúsky, niekedy použili perly na celý náhrdelník alebo iba dodali jemný akcent. Táto jar miluje perly v akejkoľvek forme a tvare.


Náušnice s perlou Oscar de la Renta Náušnice s perlou Brock CollectionNáušnice s perlou Simone RochaZlaté náušnice s perlamiPerlový náhrdelníkZlaté náušnice s perlami


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre Hodnotiť tovar

Copyright 2018 - 2024 © Mirabillis