Získajte výhody a zľavy.
Prihláste sa na odber noviniek!
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Novinky
Nový dizajn

Od konca januára Vám prinášame nový dizajn nášho obchodu. Dúfame že sa Vám bude páčiť a bude sá Vám u nás dobre nakupovať. Už teraz sa môžete tešiť na Valentínsku akciu.

viac
Mirabillis nájdete na GLAMI.skPricemania.sk – Porovnanie cien

Štatút súťaže

InformácieŠtatút súťaže

 Štatút súťažeI. Všeobecné ustanovenia

1.1. Usporiadateľ súťaže: Ing. Miriam Chromíková, Haláčovce 124, IČO: 51 337 045, ďalej len usporiadateľ

1.2. 
Miesto priebehu súťaže: Súťaž prebieha na území Slovenskej republiky prostredníctvom sociálnej siete facebook a instagram (ďalej len „miesto konania súťaže“).
1.3. 
Spracovateľ osobných údajov: Ing Miriam Chromíková, Haláčovce 124, 95655 Veľké Chlievany, IČO: 51 337 045.
1.4. 
Trvanie súťaže: Súťaž prebieha v čase určenom v súťažnom príspevku zverejnenom na sociálnych sieťach
1.5. 
Víťaz súťaže: Účastník súťaže, ktorý splní všetky podmienky podľa bodu 2.2 týchto pravidiel a bude vylosovaný náhodným výberom.
1.6. 
Dôležité informácie: Začiatok a koniec súťaže, termín zverejnenia výhercov, mená výhercov  a pod. oznámi Usporiadateľ na svojej oficiálnej stránke www.mirabillis.eu

1.7. Súťaž nie je žiadnym spôsobom prevádzkovaná, sponzorovaná alebo spojená s Facebookom a Facebook za ňu neručí. Informácie poskytnuté v rámci súťaže poskytuje usporiadateľ súťaže.


II.Zameranie súťaže a účastníci

2.1. Súťaží sa o  strieborné náušnce:

Z konečného počtu súťažiacich, ktorí splnia všetky podmienky súťaže, určí Usporiadateľ víťaza/víťazov (podľa určenia v súťažnom príspevku).

2.2. Za prihlášku do súťaže je považované splnenie nasledujúcich podmienok:

  1. Zúčastniť sa môže FO, ktorá je registrovaná na sociálnej sieti Facebook alebo Instagrame a

  2. prispeje komentárom (maximálne 120 slov) do súťaže.

Okamihom, ako sa súťažiaci zapojí do súťaže, vyjadruje svoj súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich dodržiavať.


III. Kódex účastníka súťaže

3.1. Organizátor si vyhradzuje právo ktoréhokoľvek súťažiaceho zo súťaže vyradiť v prípade, ak by súťažiaci svojím konaním porušoval pravidlá súťaže alebo ak by bol z takéhoto konania dôvodne podozrivý.
3.2. Obsah súťažného príspevku môže byť ľubovoľný, no musí byť v súlade s právnymi predpismi SR a dobrými mravmi. Usporiadateľ má právo jednostranne vymazať alebo neuverejniť príspevok súťažiaceho, ktorý je v rozpore s pravidlami súťaže, právnymi predpismi alebo dobrými mravmi, t. j. príspevky, ktoré majú vulgárny alebo obscénny charakter; obsahujú vyhrážky či nabádanie k násiliu; podnecujú nenávisť voči jednotlivcom alebo rasovým, náboženským, národnostným, sexuálnym a iným menšinám; obsahujú odkazy na webové stránky s nelegálnym obsahom; obsahujú reklamu či spam.

Účastník sa môže do súťaže zapojiť iba raz v prípade viacnásobného zapojenia bude braný do úvahy posledný príspevok.IV. Priebeh hlasovania a vyhodnotenie

4.1. Účastník súťaže, ktorý splní všetky podmienky podľa bodu 2.2 týchto pravidiel, bude zaradený do vyhodnotenia súťaže.
4.2. Z konečného počtu účastníkov po ukončení súťaže vyžrebuje Usporiadateľ víťazov. Víťaz bude zverejnený na stránke 
www.mirabillis.eu .  Výhercov bude usporiadateľ kontaktovať prostredníctvom správy na jeho FB účte alebo instagrame. Na základe tejto správy  je výherca povinný Usporiadateľa kontaktovať do 10 dní na e-mailovej adrese mirabillis.store@gmail.com alebo pomocou správy na FB.

4.3. Pokiaľ sa preukáže, že výherca nesplnil ktorúkoľvek z podmienok súťaže, výhra mu nebude priznaná. Výhry nie sú vymáhateľné a nevzniká na ne právny nárok.


V. Záverečné ustanovenia
5.1. Usporiadateľ si vyhradzuje právo kedykoľvek bez udania dôvodu skrátiť, prerušiť alebo odvolať celú súťaž. Všetky zmeny pravidiel nadobúdajú účinnosť ich zverejnením na stránke
www.mirabillis.eu. Zmena pravidiel súťaže nezakladá nárok súťažiaceho na náhradu nákladov spojených s účasťou v súťaži.
5.2. Ceny nie je možné žiadnym spôsobom nahradiť.
5.3. Organizátor si vyhradzuje právo pravidlá súťaže upravovať aj počas priebehu súťaže, ak to nie je v rozpore s právami súťažiacich.
5.4. Súťažiaci udeľuje Organizátorovi súhlas so spracovaním jeho osobných údajov na účely organizovania súťaže, vrátane ich zverejnenia pri rešpektovaní zákona o ochrane osobných údajov.

V Haláčovciach, dňa 13. 11. 2018.


Copyright 2018 - 2024 © Mirabillis